Virtuali realybė renginiams yra puiki priemonė naujų potyrių ieškotojams. Virtualios realybės technologijų pagalba galima organizuoti įvairius renginius, konferencijas ar net kasdieninius įmonės susitikimus. Galima neabejoti, kad virtuali realybė yra įmonių, renginių bei pramogų pasaulio ateitis.
Virtuali realybė – patikima ir veiksminga platforma virtualiems renginiams
Virtualioje realybėje vienu metu gali lankytis šimtai ar net tūkstančiai vartotojų. Tai reiškia, jog organizuoti virtualius renginius tokiai didelei auditorijai dar niekada nebuvo taip paprasta. Prie virtualaus renginio dalyviai gali prisijungti naudodamiesi VR akiniais. Prisijungę jie patenka į virtualią įėjimo salę, iš kur gali nukeliauti į parodų salę bei virtualios auditorijos erdvę. Tokių konferencijų metu gali vykti virtualios paskaitos, produktų pristatymai, įvairios diskusijos. Kad žmonėms būtų paprasčiau susigaudyti tarp skirtingų erdvių, visos virtualios parodos ar konferencijos turi centrinį informacinį stendą su kiekvienam dalyviui asmeninę pagalbą teikiančiais avatarais.
Įvairios įmonės jau kurį laiką taiko virtualią realybę savo renginiams, pavyzdžiui, labdaros organizacijos. Labdaros renginių metu dalyviai, naudodamiesi virtualios realybės įranga gali pasivaikščioti ir iš arti pamatyti vietas, kurioms paaukojo pinigus. VR įranga taip pat naudojama ir karjeros mugėse, kur suteikia galimybę „pasimatuoti“ profesiją. Vadinasi, potencialūs darbuotojai gali patirti, ką reiškia būti vienos ar kitos profesijos atstovu, o darbdaviai gali iš arti pamatyti, kaip dirba kandidatai.
Virtuali realybė naudojama darbuotojų mokymams, įmonės susitikimams ar produktų pristatymams
Moksliniai tyrimai rodo – kai darbuotojai jaučia bendrumo jausmą, padidėja jų produktyvumas, kūrybiškumas, jiems tampa daug paprasčiau komunikuoti. Juk bendras tarpusavio ryšys prisideda prie įmonės kultūros kūrimo. Virtualios realybės įranga gali padėti stiprinti tarpusavio ryšį ją naudojant mokymams, susitikimams, kūrybinėms dirbtuvėms.
VR įrangos pagalba įmonės susitikimai bei mokymai gali tapti daug įdomesni. Virtuali realybė leidžia suburti darbuotojus į nuotolinius susitikimus ir praleisti laiką būnant viename virtualiame kambaryje, kur bendraujama su sukurtais žmogeliukais – avatarais. Be to, VR įranga taip pat leidžia pagyvinti ir darbuotojų mokymus, nes leidžia darbuotojams įvairias užduotis patirti savo kailiu ir vietoje pritaikyti teorines žinias. Tai saugi erdvė išbandyti, praktikuotis, eksperimentuoti bei klysti. Juk daugelis žmonių geriausiai mokosi veikdami, o ne skaitydami teorinę medžiagą. Virtuali realybė leidžia daug greičiau ir efektyviau paruošti savo srities specialistus. Pavyzdžiui, būsimiems pilotams savo įgūdžius gerinti padeda lėktuvo skrydžių stimuliatorius.
Žinoma, VR įrangą galima pritaikyti ne tik įmonės viduje, bet ir prekių ar paslaugų pristatymui klientams. Virtuali realybė leidžia potencialiems klientams iš arčiau apžiūrėti, susipažinti ar net apčiuopti siūlomas prekes. Klientai gali dalyvauti ir virtualioje ekskursijoje, kur galės pamatyti, kaip gimsta jus dominanti prekė ar paslauga. VR pristatomi produktai ar paslaugos gali labiau sudominti potencialius klientus nei paprastos nuotraukos ar pasakojimai, todėl išauga pirkimo tikimybė.
Virtuali realybė suteikia nepamirštamas pramogas jūsų šeimai, draugams ar kolektyvui!
Dauguma įmonių persikėlė dirbti nuotoliniu būdu, todėl darbuotojai tikrai nutolo vieni nuo kitų, tačiau, kad pasijustų komandos dalimi, jiems reikia visai nedaug – erdvės VR įrenginiui bei elektros prieigos. Visi esame išsiilgę šeimos, draugų ir kolegų, virtuali erdvė padeda sukurti bendrumo jausmą, palaikyti ryšį, susiburti į vieną vietą net iš skirtingų pasaulio vietų, kad ir kur bebūtumėte. Virtualių komandinių veiklų gali būti įvairių: pabėgimo kambariai vakarėliai, komedijų stand-up renginiai, nestandartiniai komandiniai galvosūkiai, žaidimai, meditacija ar SPA terapija. Niekas tikrai nepaneigs, kad virtualios realybės pramogos yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas asmeniniam naudojimui, šeimai, draugams ar jūsų kolektyvui.