Dažnai užduodami klausimai

BuzzinVR yra vieta, kurioje rasite įtraukiančias VR (virtualios realybės) pramogas Jūsų emocinei sveikatai gerinti, inovatyvias VR kūrybines dirbtuves, skirtas žaidybinimui, kūrybiškumo skatinimui, komandos narių pasitikėjimo didinimui bei 3D platformas, Jūsų netradiciniams virtualiems renginiams.
Pasiruoškite patirti kvapą gniaužiančius nuotykius! Virtuali realybė nukels jus į 3D pasaulį, kur kiekvieną Jūsų judesį seks pažangiausia jutiklių technologija. Interaktyvioje kelionėje naudositės savo juslėmis: rega, prisilietimais bei klausa. Kad ir ką darytumėte – žaistumėte žaidimus, spręstumėte galvosūkius, medituotumėte ar varžytumėtės su kita komanda, jausitės visiškai pasinėrę į virtualią realybę!
Taip! VR pramogos puikiai tinka įmonės komandos formavimo renginiams ir virtualiems susitikimams. Komandinių žaidimų metu spręsite galvosūkius, bandysite įminti virtualaus pabėgimo kambario mįsles, žaisite sportinius žaidimus ir užsiimsite daugybe kitų smagių veiklų. 
Virtualios realybės pramogos gali vykti visoje Lietuvoje, nuotoliu bei hibridiniu būdu.


Naršydami BuzzinVR puslapyje, rasite 3D erdvių pasirinkimą. Kiekvienos ervės aprašyme rasite po nuorodą į DEMO pristatymą. Išsirininkę arba norėdami pasikonsultuoti dėl tinkamos erdvės, spuskite “KLAUSKITE” mygtuką ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą!


Naudojant Meta Quest, Meta Quest 2, mūsų virtualios realybės pramogos tinka asmenims nuo 13+ metų. Su tėvų priežiūra pramogauti gali ir jaunesni vaikai.

Patikiname, kad VR įranga naudotis yra visiškai saugu. Apmokyti instruktoriai padės kiekviename žingsnyje – paaiškins žaidimų eigą, kaip naudotis įranga ir užtikrins sklandžią kelionę į virtualią realybę. Visi veiksmai, kuriuos atliksite, iš tiesų vyks virtualioje realybėje, tad tikrai nėra ko nerimauti!
Po kiekvieno naudojimo VR įranga išvaloma ir dezinfekuojama, todėl galite nesibaiminti dėl bakterijų ir virusų plitimo. Visas personalas laikosi higienos reikalavimų pagal LR SAM rekomendacijas.
Taip! VR akiniai yra pritaikyti dėvėti kartu su korekciniais akiniais.
Virtualios realybės patirtys yra interaktyvios, tačiau specialios aprangos tikrai nereikia. Apsirenkite patogiai!

Trūksta atsakymų? Rašykite čia