Virtualios realybes istorija

Virtualios realybės istorija: nuo svajonės iki industrijos klestėjimo

VR – virtualus, imituojamas pasaulis, leidžiantis vartotojui matyti trimatį vaizdą 360° kampu. Į tokį pasaulį pasineriama su specialia įranga – virtualios realybės akiniais, specialiais valdymo pultais bei pirštinėmis. Virtuali realybė atvėrė naujas galimybes žaidimams, mokymams ir renginiams. Vis dėlto, kokia yra ta virtualios realybės istorija? Nuo ko viskas prasidėjo?

Virtuali realybe imones renginiams

Virtuali realybė įmonės renginiams ar asmeninėms šventėms

VR yra puiki pramoga naujų potyrių ieškotojams. Virtualios realybės technologijų pagalba galima organizuoti įvairius renginius, konferencijas ar net kasdieninius įmonės susitikimus. Galima neabejoti, kad virtuali realybė yra įmonių, renginių bei pramogų pasaulio ateitis.

VR padeda gerinti emocine sveikata

VR padeda gerinti emocinę sveikatą, suvaldyti nerimą ir pagerinti miego kokybę

Greitėjantis gyvenimo tempas kiekvienam kelia daug streso. Žinoma, tai neigiamai veikia mūsų emocinę bei fizinę sveikatą. Turbūt daugelis sutiktų, jog net ir po ilgos darbo dienos dažnai negalime atsipalaiduoti.  Neveltui Pasaulio sveikatos organizacija stresą apibūdino kaip vieną iš XXI amžiaus „sveikatos epidemijos“ priežasčių. Moksliniai tyrimai rodo, jog suvaldyti nerimą, stresą ir net pagerinti miego kokybę gali virtuali realybė.